HLPZ – przegrana i wygrana UKS MILENIUM Gliwice

HLPZ – przegrana i wygrana UKS MILENIUM Gliwice

8 marca 2015 Wyłączono przez admin

Ze zmiennym szczęściem rozegraliśmy w sobotni wieczór swoje spotkania w ramach HLPZ w Sośnicy. W pierwszym spotkaniu po mimo ogromnej mobilizacji przegraliśmy z drużyną TS 10ka.pl Zabrze 0:3. O naszej przegranej zdecydowały proste błędy w obronie i brak skuteczności w ataku. W historii spotkań z TS 10ka.pl Zabrze wszystkie mecze kończyły się naszymi porażkami. Kolejnym przeciwnikiem była drużyna ProfiCadr Gliwice, rozpoczęliśmy zgodnie z planem i szybko objęliśmy prowadzenie, niestety „senność” w naszej grze obronnej doprowadziła do szybkiego wyrównania przez ProfiCadr Gliwice. Ponownie objęliśmy prowadzenie by kilka chwil później na tablicy wyników widniał wynik 2:2. Ostatnie słowo należało jednak do gliwickiej UKS-y, która na 3 minuty przed końcem spotkania zdobyła 3 bramkę i nie oddała prowadzenia do końcowej syreny meczu.

14 marca ostatnia kolejka rozgrywek ligowych, w której rozegramy 3 spotkania. Obecnie zajmujemy 3 pozycję w tabeli a przed nami uplasowały się  TS 10ka.pl Zabrze (1 miejsce) oraz GSF SMSAPI Gliwice (2 miejsce). Uroczyste zakończenie rozgrywek HLPZ 2015 odbędzie się 15 marca 2015r wraz z wręczeniem nagród w hali MOSiR w Zabrzu przy ulicy Matejki 6.