Beach Soccer 2015 – terminy planowanych imprez

Beach Soccer 2015 – terminy planowanych imprez

8 marca 2015 Wyłączono przez admin

Dzisiaj w Gliwicach piękna słoneczna pogoda – to może oznaczać tylko jedno, sezon Beach Soccera zbliża się wielkimi krokami. Podczas spotkania przedstawicieli polskich drużyn Beach Soccera, które odbyło się 6 marca 2015r. w siedzibie PZPN-u poznaliśmy wstępny terminarz imprez. Wiadomo, że pierwszą wielką imprezą dla wszystkich sympatyków plażowej odmiany futbolu a zarazem ostatnim sprawdzianem przed najważniejszymi imprezami rangi mistrzowskiej jest Milenium Beach Soccer Cup. VII edycja imprezy organizowana przez nasz klub odbędzie się w dniach 20-21 czerwca 2015r na nowo wybudowanym obiekcie.

W dniach 3-5 lipca wystartujemy w Pucharze Polski, który ponownie odbędzie się w Łódzkiej Manufakturze. Po raz pierwszy formuła Pucharu jest otwarta więc zagrać mogą drużyny, które na co dzień nie występują w regularnych rozgrywkach Beach Soccera.

Znamy również dwa terminy rozgrywek I ligi (10 – 12 lipca), (24 – 26 lipca) w jednym z tych terminów wystąpimy by walczyć o prawo gry w barażach o ekstraklasę. 29 lipca – 2 sierpnia odbędą się Finały Mistrzostw Polski – pojedziemy bronić Mistrzostwa Polski młodzieżowców U-21, mamy również nadzieję na walkę o ekstraklasę w barażach.

Po rocznej przerwie zawitamy do Białegostoku by w dniach 15-16 sierpnia powalczyć o Mistrzostwo Podlasia w Beach Soccer. Mamy w planach udział w turniejach regionalnych w Pszczynie, Głuchołazach oraz Busku Zdroju ale nie znamy jeszcze terminów.

Tegoroczny sezon zapowiada się obiecująco – dołożymy wszelkich starań aby wszyscy nasi sympatycy mieli jak najwięcej powodów do radości z naszych wyników a gliwicki Beach Soccer stał się jeszcze bardziej rozpoznawalny.

Poniżej prezentujemy wszystkie terminy planowanych imprez w Polsce i Europie.

7 – 8 maja – V Mistrzostwa Gliwic Szkół Podstawowych w Beach Soccer (Gliwice)

14 – 15 maja – IV Mistrzostwa Gliwic Szkół Gimnazjalnych w Beach Soccer (Gliwice)

20 – 21 czerwca – VII Milenium Beach Soccer Cup 2015 (Gliwice)

26 – 28 czerwca – turniej Ekstraklasy (miejsce do uzgodnienia)

03 – 05 lipca – Puchar Polski (Łódź)

10 – 12 lipca – turniej 1 Ligi (miejsce do uzgodnienia)

17 – 19 lipca – turniej Ekstraklasy (miejsce do uzgodnienia)

24 – 26 lipca – turniej 1 Ligi (miejsce do uzgodnienia)

29 lipca – 2 sierpnia – Finał Mistrzostw Polski (Ustka)

15 – 16 sierpnia – Otwarte Mistrzostwa Podlasia w Beach Soccer 2015 (Białystok)


02 – 07 czerwca – Puchar Europy (Wyspy Kanaryjskie)

12 – 14 czerwca – EBSL (Moskwa, Rosja)

24 – 28 czerwca – Europejska Olimpiada (Baku, Azerbejdżan)

09 – 19 lipca – Mistrzostwa Świata (Espinho, Portugalia)

07 – 09 sierpnia – EBSL (Siofok, Węgry)

20 – 23 sierpnia – Superfinał EBSL (Parnu. Estonia)