Sportowa Twarz Gliwic – Plebiscyt

Sportowa Twarz Gliwic – Plebiscyt

14 marca 2015 Wyłączono przez admin

Rozpoczęła się  piąta edycja plebiscytu Dziennika Zachodniego w Gliwicach i portalu NM na Najpopularniejszego Sportowca Gliwic, Sportową Twarz Gliwic, Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Gliwickiego oraz Sportową Twarz Powiatu Gliwickiego. Miło jest nam poinformować, że Marcin Wawrzynek oraz Mariusz Mrózek  (UKS Milenium Gliwice) – piłka nożna plażowa, założyciele klubu, trenerzy drużyny, która w 2014 roku zdobyła Młodzieżowe Mistrzostwo Polski U-21 w Beach Soccer ,zostali nominowani do plebiscytu w kategorii „Sportowa Twarz Gliwic”.

Na Wasze głosy – kliki, możecie głosować też przez Facebooka oraz za pomocą smsów i kuponów – czekamy do 7 kwietnia. Linki do głosowania i prefiksy – poniżej:


http://gliwice.naszemiasto.pl/plebiscyt/karta/marcin-wawrzynek-mariusz-mrozek,26291,1372109,t,id,kid.html


 

Wybierzcie z nami sportowych asów w Gliwicach i w powiecie!