I Miejsce rocznika 2007!

I Miejsce rocznika 2007!

22 marca 2016 Wyłączono przez admin

Nasi najmłodsi adepci piłki nożnej mogą poszczycić się kolejnym sukcesem. W sobotnie popołudnie swoje zmagania rozpoczęła drużyna rocznika 2007 i młodszych. Po mimo słabego początku, „freshmani” rozegrali wspaniałe zawody, zdobywając 1 miejsce i złote medale! Oprócz sukcesu całej drużyny, najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Michała Nitarskiego. Popularny „Nitka” w decydującym spotkaniu popisał się fantastycznym uderzeniem z woleja nie dając szans bramkarzowi drużyny przeciwnej.


Poniżej prezentujemy wyniki poszczególnych meczy.
UKS Milenium 0:1 GSF Gliwice
UKS Milenium 0:0 Akademia Pyskowice
UKS Milenium 1:0 Piast Gliwice
Uks Milenium 1:0 T.S. United Żywiec
UKS Milenium 2:0 Górnik Zabrze


Klasyfikacja końcowa:
1. UKS Milenium Gliwice
2. T.S. United Żywiec
3. GSF Gliwice
4. Akademia Pyskowice
5. Piast Gliwice
6. Górnik Zabrze

Drużynę reprezentowali: Michał Nitarski, Jakub Kiklaisz, Jakub Głogowski, Maksymilian Szczepaniak, Wojciech Zając, Mateusz Zając, Stanisław Kozieł, Błażej Dobroć, Leon jasiński