Zagraj z nami w piłkę na piasku !!!

Zagraj z nami w piłkę na piasku !!!

24 marca 2016 Wyłączono przez admin

„Zagraj z nami w piłkę na piasku” – to projekt, który adresowany jest do dzieci i młodzieży w wieku 7-13 lat. Piłka nożna plażowa w Polsce choć ma swoje tradycje, niestety nadal jest mało popularna wśród najmłodszych. Dlatego chcemy zachęcić kluby piłkarskie, które na co dzień zajmują się szkoleniem dzieci i młodzieży do spróbowania swoich sił na nawierzchni piaskowej. Beach Soccer to doskonałe uzupełnienie treningu piłkarskiego.

Nie bójcie się spróbować i sprawdzić swoich umiejętności technicznych. Każda impreza Beach Soccera oprócz emocji związanych z grą to świetna muzyka, konkursy i wspaniali kibice.

Szczegółowe informacje znajdziecie klikając w link poniżej:


[download id=”1821″]

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!