IV MIEJSCE W GWIAZDA CUP 2017 ROCZNIKA 2002

IV MIEJSCE W GWIAZDA CUP 2017 ROCZNIKA 2002

5 lutego 2017 Wyłączono przez admin

IV miejsce wywalczyli zawodnicy najstarszej grupy treningowej UKS MILENIUM Freshman w silenie obsadzonym turnieju futsalu. Zagraliśmy w Gwiazda CUP 2017 dla rocznika 2002. W naszej ekipie wystąpił tylko jeden zawodnik z rocznika 2002 „Bobek” reszta drużyny to chłopcy z rocznika 2003 i 2004. Milenijne Lwy zagrały bardzo dobry turniej, walcząc od pierwszego do ostatniego gwizdka w każdym meczu zostawiając na parkiecie swoje serce. Oprócz walki był pomysł na grę, efektowne akcje i niesamowity „Łosiu”, który rozkręcał się z meczu na mecz, broniąc bramki gliwickiej UKS-y jak swojej świątyni. Jego gra została doceniona przez organizatorów turnieju, którzy przyznali mu tytuł najlepszego bramkarza Gwiazda Cup 2017 dla rocznika 2002.

Cala drużyna pokazała charakter i wielkie serce do walki, jeden z naszych zawodników „Kuba” wylądował w szpitalu. Na szczęście oprócz wielkiego siniaka pod okiem wszystko jest OKI.

Przed nami kolejne turnieje i ogromne nadzieje na to, że będzie jeszcze lepiej. Pamiętajcie !!! można mocniej, lepiej, luźniej – przecież sezon Beach Soccera dopiero się zbliża a to nasza wiodąca ukochana dyscyplina.

Skład UKS MILENIUM Gliwice: Mateusz Niesler (K), Łukasz Łoś (B), Dawid Mainka, Tomasz Sobel, Michał Witkowski, Jakub Ciupka, Kacper Kosmal, Mikołaj Gradki, Artur Dutkiewicz,

Podziękowania dla naszych kibiców, którzy po raz kolejny głośno dopingując wspierali naszych młodych zawodników.


Poniżej przedstawiamy komplet wyników naszej drużyny:

Milenium Gliwice – MOSiR Stal Zabrze 2:1

KS Świerklany – Milenium Gliwice 1:3

SMS II Ruda Śląska – Milenium Gliwice 0:2

AP Gliwice – Milenium Gliwice 1:0

Concordia – Milenium Gliwice 1:0

SMS I Ruda Śląska – Milenium Gliwice 3:1