KARPACZ 2017 – OBÓZ FUTSALU

KARPACZ 2017 – OBÓZ FUTSALU

29 stycznia 2017 Wyłączono przez admin

Kolejny obóz piłkarski za nami, 12 jednostek treningowych – dwa treningi dziennie, wykłady, dyskusje, turniej w Jeżowie Sudeckim, rozgrywki w bilarda i mistrzostwa FIFA 2017. Do tego spacery i zwiedzanie najbliższej okolicy. Tak w skrócie możemy opisać nasz pobyt w Karpaczu.

Najważniejsze, że z obozu wróciliśmy bez poważnych kontuzji i z uśmiechami na twarzy, dzieciaki wykonały kawał dobrej roboty angażując się w każdy trening i zostawiając swoje zdrowie na parkiecie Karpackiej hali przy SMS Karpacz.

Zobaczcie krótki filmik autorstwa Mateusza Wardzińskiego z życia zawodników obozu futsalu Karpacz 2017 – FILM OBÓZ KARPACZ 2017

Pragniemy podziękować Pani Eugenii – właścicielce „DW Dąbrówka” za opiekę i dostarczanie odpowiedniej dawki „węglowodanów” naszym zawodnikom i trenerom, by mieli POWERA do treningu.

Zapraszamy do galerii z obozu w KARPACZU 2017 – kliknij w link poniżej

OBÓZ FUTSALU – KARPACZ 2017