TRENING WCZESNYM RANKIEM

TRENING WCZESNYM RANKIEM

23 stycznia 2017 Wyłączono przez admin

Kolejny dzień obozu piłkarskiego „KARPACZ FERIE 2017” rozpoczął się dzisiaj gdy za oknem pełnym blaskiem świecił księżyc. Zajęcia treningowe rozpoczęliśmy o godzinie 7.00 (grupa starsza) a zakończyliśmy o 10.00 (grupa młodsza). Wszyscy są w pełni sił i na treningach zostawiają całe swoje serce na parkiecie.

W niedziele wzięliśmy udział w turnieju roczników 2006 i 2002 organizowany przez LKS Lotnik Jeżów Sudecki. Poniżej prezentujemy komplet wyników:

Rocznik 2002 i młodsi

KS KARKONOSZE – UKS MILENIUM 2:1

LOTNIK JEŻÓW – UKS MILENIUM 0:2

POGOŃ WLEŃ – UKS MILENIUM 2:0

AP CHOJNIK – UKS MILENIUM 1:0

Najlepszym bramkarzem turnieju, organizatorzy wybrali Łukasza Łosia (UKS MILENIUM) – to kolejne wyróżnienie dla „Łosia”

Drużyna rocznika 2003 zagrała przeciętny turniej patrząc pod kątem wyników. Każdy z przeciwników był w naszym zasięgu, zabrakło koncentracji, komunikacji i wiary w swoje umiejętności. W przyszłość patrzymy jednak pozytywnie, ponieważ graliśmy z przeciwnikami rocznikowo starszymi.

Rocznik 2006 i młodsi

LOTNIK JEŻÓW I – UKS MILENIUM 1:0

AP CHOJNIK – UKS MILENIUM 2:0

UKS GRYFÓW ŚLĄSKI – UKS MILENIUM 1:0

LOTNIK JEŻÓW II – UKS MILENIUM 1:3

KS KARKONOSZE – UKS MILENIUM 2:0

ORLIK JELENIA GÓRA – UKS MILENIUM 1:0