TOWARZYSKO Z RODZICAMI

TOWARZYSKO Z RODZICAMI

17 stycznia 2017 Wyłączono przez admin

Rok temu 16 stycznia 2016 roku grupa Freshaman G po raz pierwszy zagrała mecz kontrolny przeciwko rodzicom i trenerom. Wynik był sprawą drugorzędną – chodziło o integracje i dobra zabawę. Rodzice zdecydowanie wygrali tam to spotkanie.

Rok później 14 stycznia 2017 roku ta sama ekipa Milenium Freshman G ponownie zmierzyła się z rodzicami i trenerami. To nie była już gra z małymi dziećmi, którzy nie wiedzą jak się poruszać. Zaskoczyli rodziców grą w defensywie wyprowadzając zabójcze kontrataki, nie dając „starszym” adeptom futsalu chwili wytchnienia. Z obliczeń kibiców wynikało, że zwycięsko z tego starcia wyszła drużyna Freshmanów 17:15. Wynik jednak nie był tutaj najważniejszy – takie mecze integrują i napędzają Nas wszystkich do dalszych  wyzwań i działań aby gliwicka UKS-a była co raz silniejsza.

Teraz przed zawodnikami wszystkich grup treningowych dwu tygodniowe ferie zimowe – czas relaksu, odpoczynku, ładowania akumulatorów. Aż 29 zawodników naszego klubu 21 stycznia 2017 roku wyjedzie na tygodniowy obóz sportowy do Karpacza, gdzie zagramy w turniejach halowym i szlifować będziemy swoją formę na jednej z hal sportowych.