SREBRO W ŚWIERKLANACH !

SREBRO W ŚWIERKLANACH !

8 stycznia 2017 Wyłączono przez admin

Za nami kolejny turniej rocznika 2003 i młodsi. Milenijne Lwy wybrały się tym razem do Świerklan by zagrać w turnieju o Puchar Wójta Gminy Świerklany. Początek turnieju wymarzony, wygrywamy z rówieśnikami z Szczakowianki Jaworzno i w dobrych nastrojach przystępujemy do meczu z APN Knurów. Niestety po dobrym początku inicjatywę oddajemy Knurowianom  i przegrywamy 4:1. Na szczęście w kolejnych dwóch meczach zdobywamy 4 pkt, które dają nam awans do półfinału. Naszym przeciwnikiem była najlepsza drużyna grupy „B” LKS Tworków. Po wyrównanym spotkaniu w czasie regulaminowym padł remis 1:1, o awansie więc zdecydowały rzuty karne. Lepszymi wykonawcami okazali się nasi młodzi zawodnicy wygrywając ostatecznie 2:1.

W finale czekała na nas ekipa MOSIR Jastrzębie, po mimo wyrównanego i pełnego walki pojedynku musieliśmy uznać wyższość przeciwnika przegrywając 5:2. Wynik był by na pewno inny gdyby nasi zwodnicy zagrali w całym turnieju z wiarą we własne umiejętności i pełną determinacja. Sztuką jednak jest zagrać przeciętnie i wywalczyć srebrne medale. Przed nami kolejne turnieje. w których powalczymy o najwyższe lokaty.

Na złoty medal spisali się nasi kibice głośno dopingując swoich ulubieńców – wielkie brawa !!! Poniżej prezentujemy komplet wyników naszej drużyny:


UKS MILENIUM – SZCZAKOWIANKA 1:0
UKS MILENIUM – APN KNURÓW  1:4
UKS MILENIUM –  MOSIR JASTRZĘBIE 7:0          
LKS FORTECA – UKS MILENIUM 0:0
PÓŁFINAŁ: UKS MILENIUM – LKS TWORKÓW   1:1 k.(2;1)
FINAŁ: MOSIR JASTRZĘBIE – UKS MILENIUM   5:2
Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Tomka Zwadło (UKS MILENIUM Gliwice) – gratulujemy !!!

Skład UKS MILENIUM Gliwice: Tomasz Zwadło (k), Dawid Mainka, Tomasz Sobel, Kacper Kosmal, Dawid Szymczyk, Artur Dutkiewicz, Jakub Ciupka, Mateusz Niesler, Lukas Łoś (b).


Już za tydzień kolejny turniej „GWIAZDA CUP 2017”, w którym powalczą zawodnicy z rocznika 2008 i młodsi, trzymajcie kciuki i zachęcamy do kibicowania.