MARATON ROCZNIKA 2006

MARATON ROCZNIKA 2006

7 lutego 2017 Wyłączono przez admin

Ponad 150 minut meczu na pełnych obrotach w przeciągu 18 godzin rozegrali nasi podopieczni rocznika 2006. W sobotę od godziny 14:30 dwie nasze drużyny brały udział w cyklu turniejów „Zagraj z nami w piłkę na hali”. Niestety liczne kontuzje i choroby spowodowały, że na ławce rezerwowych znajdowało się tylko po 1 zawodniku. Mimo to gra  była zadowalająca. Nie było momentu, w którym któryś zespół chodź na chwilę odpuścił czy odstawił nogę w trakcie gry. Rozgrywki zakończyliśmy o godzinie 20:00. Poniżej przedstawiamy wyniki meczów:

UKS MILENIUM I 5:3 UNITED GLIWICE

UKS MILENIUM II 2:0 FAP

UNITED GLIWICE 3:4 UKS MILENIUM II

BOJKÓW 7:5 UKS MILENIUM I

UKS MILENIUM II 3:4 BOJKÓW

UKS MILENIUM I 2:5 APG

W niedziele, o godzinie 8.00 wyjechaliśmy w kierunku Świerklan na turniej „O Puchar Wójta Gminy Świerklany”. Zmęczenie organizmów  dało się we znaki, pierwszy mecz z drużyną z Jastrzębia – szybka strata 3 goli na początku meczu ustawiła mecz, wynik końcowy 8:0. W drugim pojedynku przyszło nam zmierzyć się z czeskim zespołem SK SLÁVIE TREBOVICE. Nasz pierwszy kontakt z zagraniczną drużyną zakończyliśmy zwycięstwem 3:2. W 3 meczu grupowym remisujemy 0:0 z Concordią Knurów co nie umożliwiło nam wejście do półfinałów, a na sam koniec rywalizacji w grupie ulegliśmy 7:1 z silną drużyną Odry Wodzisław. Zespoły z którymi przegraliśmy znalazły się w finale turnieju. Mecz o 5 miejsce przegrywamy z gospodarzami LKS FORTECA ŚWIERKLANY i turniej kończymy na 6 lokacie. Wielkie brawa za walkę i zaangażowanie, chłopaki dali z siebie 100%.