MBSC 2017 – IX EDYCJA

MBSC 2017 – IX EDYCJA

23 lutego 2017 Wyłączono przez admin

Za oknem pierwsze powiewy wiosny, temperatura przekroczyła 11 stopni Celsjusza – zawiało optymizmem. Gdy za oknem czuć wiosnę oznacza to tylko jedno –  IX MILENIUM BEACH SOCCER CUP 2017 zbliża się wielkimi krokami.

Cieszy zainteresowanie IX edycją ogólnopolskiego turnieju, który odbędzie się na tydzień przed Pucharem Polski. Swój udział w imprezie zgłosiły następujące drużyny: ZGODA Chodecz Beach Soccer Team, TONIO Team Sosnowiec, UKS Milenium Gliwice, LOTNIK Jeżów Sudecki, BSC Grembach Łódź, HEMAKO Omida Sztutowo, HEMAKO Sztutowo Junior, BSC Coco Łódź, BOCA Gdańsk, Futsal & Beach Soccer Kolbudy.

Jak będzie wyglądać ostateczna obsada turnieju przekonamy się już wkrótce. Zapowiada się fantastyczna impreza na wysokim sportowym poziomie.

Już teraz zarezerwujcie sobie wolny weekend w dniach 17-18 czerwca 2017 i przybywajcie na „MILENIUM” Arenę oglądać najlepszych zawodników Beach Soccera w Polsce. Oprócz walki i widowiskowej gry nie zabraknie świetnej zabawy.