SPARING ROCZNIKA 2006 Z FA PYSKOWICE

SPARING ROCZNIKA 2006 Z FA PYSKOWICE

15 lutego 2017 Wyłączono przez admin

Wczoraj, punktualnie o godzinie 18:30 grupa Freshman D rozpoczęła mecz kontrolny z dobrze nam już znanym zespołem FA Pyskowice. Gorycz porażki po ostatnim sparingu z Concordią Knurów 14:2 dał wiele do myślenia zarówno zawodnikom jak i trenerowi.

Mimo „przespania” pierwszych 15 minut spotkania, w trakcie których straciliśmy 7 bramek mecz można zaliczyć do dobrych w wykonaniu młodych lwów. Zespół zaczął rozgrywać piłkę, gra była bardziej dynamiczna, a zawodnicy zaangażowani w walkę. Drużyna ma jeszcze daleką drogę i mnóstwo godzin treningów do wykonania zanim osiągnie docelowy poziom.

Traciliśmy w środku boiska dużo piłek, a podania były często niedokładne. Nie zapominajmy, że są to zawodnicy z roczników 2006 i młodsi, mimo to możemy być zadowoleni z gry, a chłopcy wywieźli kolejne cenne doświadczenie z tej potyczki. Zespół ma jeszcze przed sobą 2 turnieje z cyklu „Zagraj z nami w piłkę na hali” oraz turniej halowy Gwiazda Cup 2017. Wracamy do treningów i ciężkiej pracy!