FRESHMAN „A” I „B” – SPARINGI

FRESHMAN „A” I „B” – SPARINGI

14 lutego 2017 Wyłączono przez admin

W sobotę w ramach treningu dwie grupy trenera Dawida rozgrywały swoje mecze sparingowe. Zarówno grupa Freshman A jak i Freshman B mierzyły się z zaprzyjaźnioną drużyną Futsal Akademii Pyskowice rocznikiem 2009. Jako pierwsi o godzinie 9.00 mecz rozpoczęli najmłodsi gracze Milenium. Na tle starszych kolegów z Akademii, było widać różnicę wieku i warunków fizycznych wśród zawodników. Mimo tego nie można było odmówić woli walki drużynie Milenium, która licznie stawiła się na meczu sparingowym. Ostateczny rezultat to 4-9 na korzyść gości z Pyskowic.

Po emocjach związanych z grą grupy A, przyszła kolej na drugi mecz tego dnia. Przeciwnikiem była ta sama drużyna, z którą rywalizowała grupa młodsza. Tu jednak przewagę osiągnęła nasza drużyna strzelając przeciwnikom szybko trzy bramki i nie wypuszczając prowadzenia już do końca meczu. Tym razem wynik był bardzo podobny 9-3, jednak tym razem na korzyść drużyny Milenium. Serdeczne podziękowania dla drużyny gości, która zawsze chętnie rywalizuje z nami w meczach towarzyskich oraz dla wszystkich kibiców, którzy przybyli na halę by obejrzeć to spotkanie.