V MIEJSCE – POZOSTAŁ NIEDOSYT

V MIEJSCE – POZOSTAŁ NIEDOSYT

13 lutego 2017 Wyłączono przez admin

Nie tak zawodnicy UKS Milenium wyobrażali sobie występ w Gwiazda Cup 2017 dla rocznika 2003. Nasi zawodnicy po udanym turnieju w roczniku 2002 jechali pełni nadziei  – wydawało się, że będzie łatwiej. Niestety drużyna z rocznika 2003 zagrała poniżej swoich możliwości i w niczym nie przypominała tej sprzed tygodnia. Jak wiemy piłka nożna to gra błędów – a tych milenijne lwy w niedzielę popełnili zbyt dużo zajmując ostatecznie V miejsce w klasyfikacji końcowej.

Na twarzach zawodników widać było smutek i sportową złość – nie ma co się załamywać, trzeba wyciągnąć wnioski i jeszcze ciężej trenować.

Tradycją turniejów rocznika 2003 stały się wyjazdy kibiców – tak trzymać, z turnieju na turniej jest Was coraz więcej. Brawoooooo !


Komplet wyników:

UKS MILENIUM – MOSiR Stal Zabrze 1:2

UKS MILENIUM – KS Świerklany 0:1

UKS MILENIUM – Sparta Kazimierza Wielka 3:0

UKS MILENIUM – SMS II Ruda Śląska 0:0

UKS MILENIUM – Grunwald Ruda Śląska 1:3

UKS MILENIUM – SMS Ruda Śląska 0:2