Milenium Beach Soccer Cup 2015

Milenium Beach Soccer Cup 2015

16 maja 2015 Wyłączono przez admin

Dokładnie za pięć tygodni rozpoczynamy VII edycję ogólnopolskiego turnieju Milenium Beach Soccer Cup 2015. Poznaliśmy dwie kolejne drużyny, które wybiegną na gliwicką arenę. Becpak Firtech Zdrowie Garwolin – czołowa drużyna polskiej ekstraklasy Beach Soccera oraz Start Kleszczów – drużyna występująca na trawiastych boiskach, która w tamtym roku zadebiutowała w VI edycji MBSC 2014. Swój przyjazd zapowiedziała również ekipa Henryka Kuczmy – Hemako Sztutowo, dwukrotni Mistrzowie Polski w Beach Soccer.

Zapowiada się emocjonujący i pełen sportowej walki turniej Beach Soocera na najwyższym poziomie, to wydarzenie musicie zobaczyć na żywo. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków już teraz w dniach 20-21 czerwca 2015 roku.