Mistrzostwa Gliwic Szkół Podstawowych 2015

Mistrzostwa Gliwic Szkół Podstawowych 2015

2 maja 2015 Wyłączono przez admin

Pozostało kilka dni do pierwszej wielkiej imprezy Beach Soccera na naszej piaskowej arenie. Już 7 – 8 maja 2015 roku w walce o Mistrzostwo gliwickich podstawówek w Beach Soccer zmierzy się aż 18 reprezentacji gliwickich szkół. To już V jubileuszowa edycja tej imprezy – zainteresowanie imprezą dla najmłodszych adeptów Beach Soccera przeszło wszelkie oczekiwania organizatorów. Imprezą zainteresowały się również media TVP Katowice, portal Sportowe Gliwice.pl, Dziennik Zachodni. Głównym organizatorem imprezy jest ZSO Nr 12 w Gliwicach.  V Mistrzostwa Gliwic Szkół Podstawowych w Beach Soccer 2015 są  wspierane przez  Samorząd Miasta Gliwice.

Już teraz zapraszamy na MILENIUM ARENĘ – musisz być z nami, zobacz przyszłość polskiego Beach Soccera, jak zwykle nie zabraknie świetnej muzyki, emocji, świetnej zabawy !!!