MILENIUM FUTSAL CUP 2017 – ROCZNIK 2009

MILENIUM FUTSAL CUP 2017 – ROCZNIK 2009

4 grudnia 2017 Wyłączono przez admin

W sobotni poranek rozpoczęliśmy tegoroczny cyklu turniejów „Milenium Futsal Cup”. Jako pierwsi do rywalizacji przystąpili chłopcy z rocznika 2009. W turnieju wzięło udział 6 drużyn: Olimpia Piekary Śląskie, Promotor Zabrze, Zagłębie Sosnowiec, APG, Szkółka Piłkarska Cisowa i UKS Milenium Gliwice. Wyniki tego dnia miały charakter tylko orientacyjny, a zwycięzcą został każdy zespół który wziął udział w rywalizacji. Liczyła się dobra zabawa i możliwość podnoszenia swoich umiejętności piłkarskich. Na uwagę zasługuje postawa drużyny z Piekar Śląskich, która nie doznała porażki. Nasi zawodnicy turniej rozpoczęli od porażki 1-3 w derbach Gliwic. Później było już znacznie lepiej w emocjonującym meczu remisujemy z Zagłębiem Sosnowiec, doznajemy porażki z Olimpią i wygrywamy dwa ostatnie spotkania. Warto dodać, że podczas turnieju odwiedził nas gość…. Święty Mikołaj, mimo że przyszedł 3 dni wcześniej sprawił dzieciom mnóstwo radości. Dziękujemy wszystkim drużynom i zapraszamy na wiosnę na turnieje „Milenium Beach Soccer Cup 2018”

Poniżej przedstawiamy wyniki:

Milenium Gliwice 1-3 APG
Zagłębie Sosnowiec 1-3 SP Cisowa
Olimpia Piekary Śl. 4-0 Promotor Zabrze
Milenium Gliwice 3-3 Zagłębie Sosnowiec
APG 4-1 Promotor Zabrze
Olimpia Piekary Śl. 4-0 SP Cisowa
Zagłębie Sosnowiec 2-0 APG
SP Cisowa 2-3 Promotor Zabrze
Olimpia Piekary Śl 4-1 Milenium Gliwice
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Promotor Zabrze
APG 1-1 Olimpia Piekary Śl.
SP Cisowa 1-2 Milenium Gliwice
Olimpia Piekary Śl. 6-2 Zagłębie Sosnowiec
SP Cisowa 1-4 APG
Milenium Gliwice 4-2 Promotor Zabrze