OGROMNE EMOCJE – MILENIUM FUTSAL CUP ROCZNIKA 2006

OGROMNE EMOCJE – MILENIUM FUTSAL CUP ROCZNIKA 2006

5 grudnia 2017 Wyłączono przez admin

Niedziela 3 grudnia 2017 roku upłynęła pod znakiem turnieju futsalu dla rocznika 2006. W turnieju zameldowało się 6 zespołów. W I fazie turnieju drużyny rywalizowały systemem każdy z każdym. Do fazy pucharowej awansowały 4 najlepsze drużyny.

Rewelacją po fazie grupowej okazała się drużyna ATOMU Grądy, która w 5 meczach zdobyła komplet 15 pkt. oraz odnotowała rewelacyjny bilans bramkowy 12-1. Z kolei ekipa, która zajęła 6 miejsce w grupie była Szkółka Piłkarska Piłkomania – młodzi zawodnicy zdobyli 1 pkt.

Gospodarze turnieju UKS MILENIUM Gliwice w fazie grupowej grali w kratkę co przełożyło się na zdobycie 4 pkt. i tego samego miejsca w tabeli.

W pierwszym półfinale zmierzyły się ze sobą drużyny GKS GRUNWALD Ruda Śląska i TS CHEMIK Kędzierzyn Koźle. Młodzi zawodnicy CHEMIKA nie dali zbyt wielkich szans swoim kolegom z GRUNWALDU i pewnie wygrali 4:0.

Półfinał nr 2 rozgrzał kibiców zgromadzonych na trybunach, grała bowiem drużyna gospodarzy UKS MILENIUM Gliwice a przeciwnikiem była rewelacja turnieju ATOM Grądy. Niestety wiele nie wykorzystanych 100% sytuacji  gliwickich lwów zemściło się i z awansu do finału turnieju cieszyli się zawodnicy ATOMU.

W meczu o III miejsce drużyna UKS-u MILENIUM nie zdołała  podnieść się po porażce w półfinale i przegrała z GKS GRUNWALD Ruda Śląska 0:3. W finale zobaczyliśmy wiele pięknych akcji a młodzi zawodnicy TS CHEMIK Kędzierzyn Koźle przerwali zwycięską passę ATOMU Grądy, zwyciężając 2:0. Po końcowym gwizdku w „obozie” CHEMIKA wybuchła ogromna radość ze zwycięstwa.

Należy podkreślić, że drużyny  biorące udział w MILENIUM FUTSAL CUP 2017 dla rocznika 2006 zaprezentowały wysoki poziom umiejętności i ogromne zaangażowanie. Mamy nadzieję, że kluby grające w tym turnieju będziemy mieli okazje gościć na MILENIUM ARENIE w trakcie cyklu turniejów MILENIUM BEACH SOCCER CUP 2018.

Cały cykl turniejów MILENIUM FUTSAL CUP 2017 jest dofinansowany z budżetu Miasta Gliwice.

Poniżej prezentujemy komplet wyników:

1. SPARTA ZABRZE 3:2 SZKÓŁKA PIŁKARSKA PIŁKOMANIA
2. ATOM GRĄDY 2:0 CHEMIK KĘDZIERZYN KOŹLE
3. UKS MILENIUM GLIWICE 3:2 SPARTA ZABRZE
4. GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA 2:3 CHEMIK KĘDZIERZYN KOŹLE
5. ATOM GRĄDY 4:0 SZKÓŁKA PIŁKARSKA PIŁKOMANIA
6. SPARTA ZABRZE 1:2 GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA
7. ATOM GRĄDY 3:0 UKS MILENIUM GLIWICE
8. SZKÓŁKA PIŁKARSKA PIŁKOMANIA 1:2 CHEMIK KĘDZIERZYN KOŹLE
9. GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA 1:2 ATOM GRĄDY
10. SPARTA ZABRZE 3:4 CHEMIK KĘDZIERZYN KOŹLE
11. SZKÓŁKA PIŁKARSKA PIŁKOMANIA 0:0 UKS MILENIUM GLIWICE
12. ATOM GRĄDY 1:0 SPARTA ZABRZE
13. SZKÓŁKA PIŁKARSKA PIŁKOMANIA 0:3 GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA
14. UKS MILENIUM GLIWICE 1:1 CHEMIK KĘDZIERZYN KOŹLE
15. UKS MILENIUM GLIWICE 1:4 GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA

PÓŁFINAŁ NR 1: GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA 0:4 TS CHEMIK KĘDZIERZYN KOŹLE
PÓŁFINAŁ NR 2: UKS MILENIUM GLIWICE 0:1 ATOM GRĄDY

MECZ O 5 MIEJSCE: SPARTA ZABRZE 1:2 SZKÓŁKA PIŁKARSKA „PIŁKOMANIA”
MECZ O 3 MIEJSCE: GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA 3:0 UKS MILENIUM GLIWICE

FINAŁ: TS CHEMIK KĘDZIERZYN KOŹLE 2:0 ATOM GRĄDY

MVP: Klementowski Dawid – ATOM Grądy
NAJLEPSZY STRZELEC: Kępczyński Jakub – GKS GRUNWALD Ruda Śląska
NAJLEPSZY BRAMKARZ: Godula Tomasz – TS CHEMIK Kędzierzyn Koźle