MILENIUM FUTSAL CUP 2017 – ROCZNIK 2010

MILENIUM FUTSAL CUP 2017 – ROCZNIK 2010

12 grudnia 2017 Wyłączono przez admin

W drugą sobotę z rzędu na hali przy ZSP nr 5 rozgrywany był kolejny turniej z cyklu „Milenium Futsal Cup 2017”. Tym razem na parkiet wybiegli chłopcy z roczników 2010. Do turnieju tak, jak przed tygodniem przystąpiło 6 drużyn. Poziom turnieju był bardzo wysoki i wyrównany mimo młodego wieku zawodników. Nasza drużyna mimo dobrej gry miała problemy ze skutecznością. Słupki, poprzeczka czy świetne interwencje bramkarzy rywali skutkowały tym, że pierwsze mecze mimo wyrównanej walki przegrywamy. Chłopcy podrażnieni porażkami za wszelką cenę chcieli wygrać spotkanie i pokazać się przed licznie zgromadzoną publicznością. Ostatecznie dopinamy swego i zwyciężamy 2-1 w ostatnim meczu rozgrywek z drużyną Jastrzębia Bielszowice, która wcześniej uporała się z bardziej znanymi markami. Wszystkie drużyny otrzymują pamiątkowe medale i puchary a także słodkości od Świętego Mikołaja. Świetna zabawa, mnóstwo emocji i wyrównana rywalizacja tak można podsumować zawody rocznika 2010. Dziękujemy bardzo serdecznie rodzicom grupy Freshman „B” którzy pomogli w organizacji tego świetnego turnieju i wszystkim kibicom którzy dopingowali swoich ulubieńców.

Poniżej przedstawiamy wyniki meczów:

UKS Milenium 0-3 Juventus Piekary Śl.
Gwarek Zabrze 8-1 APG
Ruch Chorzów 2-1 Jastrząb Ruda Śl.
UKS Milenium 1-2 Gwarek Zabrze
Juventus Piekary Śl. 0-3 Jastrząb Ruda Śl.
APG 6-0 Ruch Chorzów
Gwarek Zabrze 5-2 Juventus Piekary Śl.
APG 2-3 Jastrząb Ruda Śl.
Ruch Chorzów 0-1 UKS Milenium
Gwarek Zabrze 1-1 Jastrząb Ruda Śl.
Juventus Piekary Śl. 2-2 Ruch Chorzów
APG 3-1 UKS Milenium
Ruch Chorzów 2-0 Gwarek Zabrze
APG 3-0 Juventus Piekary Śl.
Jastrząb Ruda Śl. 1-2 UKS Milenium