UNITED GLIWICE 2007 – WYGRYWA MILENIUM FUTSAL CUP 2017

UNITED GLIWICE 2007 – WYGRYWA MILENIUM FUTSAL CUP 2017

13 grudnia 2017 Wyłączono przez admin

W minioną niedzielę odbył się Mikołajkowy turniej „Milenium Futsal Cup” dla rocznika 2007. Przez cały dzień oglądaliśmy rywalizację drużyn: RODŁO Opole, UNITED Gliwice, BRAZYLIAN SOCCER SCHOOL Rybnik, FUTSAL AKADEMIA Pyskowice, AKADEMIA PIŁKARSKA Gliwice oraz gospodarz turnieju – UKS MILENIUM Gliwice.  W I fazie turnieju drużyny rywalizowały systemem każdy z każdym. Do fazy pucharowej awansowały 4 najlepsze drużyny. Rewelacją po fazie grupowej okazała się drużyna UNITED Gliwice, która w 5 meczach zdobyła komplet 15 pkt.

Gospodarze turnieju UKS MILENIUM Gliwice w fazie grupowej grali w kratkę co przełożyło się na zdobycie 3 pkt. i dalekiego 5 miejsca w tabeli. W pierwszym półfinale po bardzo zaciętym pojedynku RODŁO Opole pokonało FA Pyskowice 4:2, natomiast drugim finalistą okazała się drużyna UNITED Gliwice pewnie wygrywając z APG, bo aż 6:0.

W meczu o trzecie miejsce zawodnicy FA Pyskowice pokazali, że miejsce na podium jest przypisane właśnie im i pokonali APG 8:1.

Zawodnicy walczący w wielkim finale MILENIUM FUTSAL CUP 2017 dla rocznika 2007 bardzo długo trzymali wszystkich w ogromnym napięciu gdyż przez całe spotkanie utrzymywał się wynik remisowy 1;1.  Grę nerwów wygrali zawodnicy UNITED Gliwice zdobywając bramkę w ostatnich sekundach meczu. Prowadzenia nie oddali do końcowego gwizdka sędziego. Turniej Orlików wygrywa UNITED Gliwice !!!

Wyróżnienia indywidualne:

Król strzelców: Kuropatwa Szymon (FA PYSKOWICE)
Najlepszy bramkarz: Wolny Maksymilian (UNITED GLIWICE)
MVP: Bobrowski Franciszek (RODŁO OPOLE)