NAJMŁODSI WALCZYLI W MILENIUM FUTSAL CUP 2017!

NAJMŁODSI WALCZYLI W MILENIUM FUTSAL CUP 2017!

20 grudnia 2017 Wyłączono przez admin

16 grudnia 2017 roku, godzina 8:30 – o tej właśnie godzinie zabrzmiał pierwszy gwizdek turnieju Milenium Futsal Cup rocznika 2011. Warto zaznaczyć, ze celem rozgrywek była przede wszystkim dobra zabawa. Mnóstwo uśmiechu, radości, dobrej zabawy oraz oczywiście grad bramek towarzyszyły wszystkim uczestnikom turnieju!

Były to zawody na tyle ważne, ponieważ od momentu rozpoczęcia przygody z piłką nożną był to pierwszy poważny sprawdzian umiejętności naszych podopiecznych. Niezrażeni przeciwnikiem i tłumem kibiców młodzi adepci piłki kopanej rozpoczęli bój! Bez wątpienia można stwierdzić, że każdy z nich dał z siebie 101% swoich umiejętności. Cieszy nas fakt uczenia dzieci właściwych postaw na boisku i poza nim. Każdy z zawodników podołał wyzwaniom jakim były trudności stawiane przez przeciwnika.

Dziękujemy wszystkim przybyłym zawodnikom za przybycie, postawę fair play i podarowanie nam dużo pozytywnych emocji, a trenerom drużyn za profesjonalne i bezproblemowe prowadzenie zespołów. Do zobaczenia za rok!

Wyniki:

GKS Katowice 7:1 Szkółka Piłkarska Piłkomania
UKS Milenium Gliwice 3:1 Akademia Piłkarska Gliwice
Czarni Sosnowiec 3:2 Football Academy Cieszyn
UKS Milenium Gliwice 0:7 GKS Katowice
Akademia Piłkarska Gliwice 1:2 Football Academy Cieszyn
Czarni Sosnowiec 1:1 Szkółka Piłkarska Piłkomania
GKS Katowice 10:0 Akademia Piłkarska Gliwice
Szkółka Piłkarska Piłkomania 4:1 Football Academy Cieszyn
Czarni Sosnowiec 2:1 UKS Milenium Gliwice
GKS Katowice 3:1 Football Academy Cieszyn
Akademia Piłkarska Gliwice 1:4 Czarni Sosnowiec
Szkółka Piłkarska Piłkomania 3:0 UKS Milenium Gliwice
Czarni Sosnowiec 1:1 GKS Katowice
Szkółka piłkarska Piłkomania 3:0 Akademia Piłkarska Gliwice
UKS Milenium Gliwice 1:1 Football Academy Cieszyn