Prezentacja drużyn MBSC 2015

Prezentacja drużyn MBSC 2015

11 czerwca 2015 Wyłączono przez admin

Przygotowaliśmy dla was krótkie informacje na temat drużyn, które wystąpią w tegorocznej edycji Milenium Beach Soccer Cup. Jako pierwsza zostanie przedstawiona drużyna BEACH SOCCER CLUB GREMBACH ŁÓDŹ

BSC GREMBACH Łódź – Najbardziej rozpoznawalny zespół Beach Soccera w naszym kraju, do niedawna naszpikowany reprezentantami kraju. Takie nazwiska jak Wydmuszek, Ziober czy Baran kojarzone są w całej beach soccerowej Polsce. Zespół Grembacha wielokrotnie zdobywał najważniejsze trofea w naszym kraju (Mistrzostwo Polski, Superpuchar, Puchar Polski). Grembach prowadzi również drużynę juniorów, która w tamtym roku bardzo dobrze zaprezentowała się na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski, zdobywając Wicemistrzostwo kraju w kategorii U-21.
Grembach na piaszczystej Arenie w Gliwicach wystąpi po raz trzeci, wcześniejsze ich występy zakończyły się na najwyższym stopniu podium. Jak będzie w tym roku? Przekonamy się 20-21 czerwca.