Rozlosowano grupy MBSC 2015

Rozlosowano grupy MBSC 2015

3 czerwca 2015 Wyłączono przez admin

We wtorkowe popołudnie rozlosowano grupy VII edycji ogólnopolskiego turnieju Milenium Beach Soccer Cup 2015. Wiemy zatem jakie drużyny będą rywalizować ze sobą w pierwszej fazie turnieju. Do półfinałów awansują po dwie najlepsze drużyny z grupy A i B. Już w fazie grupowej czeka nas wiele ciekawych i zapewne emocjonujących pojedynków. W przyszłym tygodniu przedstawimy szczegółowy program i terminarz MBSC 2015.

Poniżej przedstawiamy grupy:


GRUPA „A”

  1. TONIO TEAM Sosnowiec
  2. RAPID SPORT PUB Lublin
  3. BECPAK FIRTECH Zdrowie Garwolin
  4. FRS JUBILO
  5. START Kleszczów

GRUPA „B”

  1. UKS MILENIUM Gliwice
  2. BSC GREMBACH Łódź
  3. M-G LKS ZGODA Chodecz
  4. GTW FUTSAL TEAM Gliwice
  5. ORBITA