PRZEDŚWIĄTECZNE GRANIE FRESHMAN

PRZEDŚWIĄTECZNE GRANIE FRESHMAN

15 kwietnia 2017 Wyłączono przez admin

W niedzielne popołudnie drużyny Freshman „A” i „B” rozegrały swoje mecze sparingowe na boisku w Pyskowicach z tamtejszą drużyną Futsal Akademii. Jako pierwsza swoje zmagania na orliku rozpoczęła młodsza grupa. Chłopcy po raz pierwszy zagrali mecz na większym boisku i mimo to wcale nie ustępowali swoim przeciwnikom. Do końca spotkania, oba zespoły walczyły o korzystny wynik, prezentując kibicom emocjonujące widowisko. Ostatecznie przegrywamy 6-7, jednak śmiało można powiedzieć, że w grze naszych najmłodszych podopiecznych widać ogromny postęp.

Nieco później swoje spotkanie rozpoczęła grupa „B”. Był to dla nich kolejny mecz z Pyskowicką drużyną, którym chcieli się zrewanżować za wysoką porażkę jeszcze w zimę na hali sportowej. Tym razem to się udało! Zawodnicy grali mądrze, dokładnie i wykorzystywali błędy w defensywie przeciwnika. Po świetnym początku i objęciu wysokiego prowadzenia zawodnicy Milenium poczuli się zbyt pewnie co przeciwnik wykorzystał, strzelając trzy gole i łapiąc kontakt. Ostatecznie wygrywamy ten mecz 6-3, co najlepiej pokazuje jaki progres zanotowała drużyna. Mimo korzystnego rezultatu i momentami bardzo dobrej gry, chłopcy mają świadomość, że można grać jeszcze lepiej. To na pewno cieszy i napawa optymizmem przed kolejnymi treningami i meczami.