SREBRO W HLPZ 2017 !!!

SREBRO W HLPZ 2017 !!!

5 marca 2017 Wyłączono przez admin

Sezon halowy powoli dobiega do końca, nie możemy się już doczekać wyjścia na „piach”. W słoneczną sobotę zawodnicy Milenium Freshman G wywalczyli wicemistrzostwo Halowej Ligi Podokręgu Zabrze 2017 w kategorii trampkarzy. Po awansie do rozgrywek finałowych (II miejsce w grupie B) w półfinale zagraliśmy ze zwycięzcą grupy „A” SPARTĄ Zabrze. Kluczem do sukcesu była defensywa i zabójcze kontrataki. Szybka wymiana podań i pozycji z doskonale dysponowanym „Łosiem” w bramce dały nam zwycięstwo 2:0. Cała drużyna zagrało dobre spotkanie.

O zwycięstwo przyszło nam walczyć z Concordią Knurów – drużyną znaną nam z Gwiazda Cup 2017. Mecz finałowy obfitował w ostre starcia, walkę o każdą piłkę i wiele widowiskowych akcji. Przeciwnicy okazali się silniejsi fizycznie co przeważyło o ich zwycięstwie 3:0. Młode milenijne Lwy pozostawiły po sobie jednak bardzo dobre wrażenie – graliśmy z rocznikiem 2002 sami wystawiając zawodników z rocznika 2003 i 2004. Za rok powalczymy o pierwsze miejsce !!!

Organizatorzy rozgrywek docenili zaangażowanie i umiejętności naszego wychowanka Mateusza Niesler, którego wybrano na „Najlepszego zawodnika w rozgrywkach trampkarzy Halowej Ligi Podokręgu Zabrze 2017.

Tradycją stało się głośne dopingowanie zawodników UKS MILENIUM Gliwice – szanowni kibice, wielkie podziękowania za wasze wsparcie !!!

Skład gliwickiej uks-y: Dawid Mainka (K), Łoś Łukasz (B), Mikołaj Grądzki, Artur Dutkiewicz, Paweł Terelak, Mateusz Niesler, Jakub Ciupka, Tomasz Sobel.