UDANY SPARING FRESHMAN „B”

UDANY SPARING FRESHMAN „B”

6 marca 2017 Wyłączono przez admin

W sobotę o godzinie 10.00 w ramach treningu, drużyna składająca się z chłopców urodzonych w roku 2008 i młodszych rozegrała kolejne spotkanie towarzyskie z Pyskowicą drużyną Futsal Akademii prowadzoną przez trenera Dawida Kaczmarka. Po laniu jakie sprawili nam kilka miesięcy temu nasi rywale na hali w Pyskowicach, zawodnicy Milenium byli podwójnie zmotywowani. Z całą pewnością można powiedzieć, że oglądaliśmy kapitalne widowisko, na niezwykle wyrównanym oraz wysokim poziomie. Piękne bramki, parady bramkarzy i ciągle zwroty akcji towarzyszyły nam tego sobotniego poranka już od pierwszego gwizdka. Ostatecznie nie udało się zwyciężyć i przegrywamy 11-12. Mecz ten przyniósł, jednak zdecydowanie więcej pozytywów. Z taką grą i wielkim zaangażowaniem pozostaje kibicom tylko przyglądać się rozwojowi młodych adeptów, gdyż widać, że wszystko zmierza we właściwym kierunku.