SZTUTOWO 2018 – BEACH SOCCEROWE WAKACJE

SZTUTOWO 2018 – BEACH SOCCEROWE WAKACJE

31 sierpnia 2018 Wyłączono przez admin

Czas płynie nieubłaganie, jesteśmy u schyłku wakacji. Na zakończenie tego gorącego okresu kilka słów o naszym Beach Soccerowym obozie, który odbył się na obiektach obecnego Mistrza Polski w Piłce nożnej plażowej – HEMAKO Sztutowo. W dniach 14-21 sierpnia nasi podopieczni trenowali i wypoczywali w Sztutowie. Tradycyjnie naszym punktem hotelowym był obiekt Villa Lemon, gdzie po intensywnych treningach mogliśmy naładować akumulatory i zregenerować organizm. Każda z grup wykonała ogromną pracę, która zaprocentuje w przyszłości. Planowane były dwie jednostki treningowe dziennie ale grzechem było by nie wykorzystanie okazji do rozgrywania dodatkowych spotkań sparingowych z drużynami z całego kraju, zarówno na trawie jak i Beach Stadionie Hemako. Nie zabrakło czasu na zwiedzenia starego miasta w Gdańsku oraz udziału w AIR Show w Gdyni. Znalazł się również czas na plażowanie i kąpiele.

Po 8 dniach ciężkiej pracy, pełni pozytywnych wrażeń, zmęczeni ale zadowoleni, że udało się zrealizować program szkoleniowy wróciliśmy do Gliwic.

Zapraszamy do galerii z obozu OBÓZ BEACH SOCCERA – SZTUTOWO 2018