Turniej im. Krzysztofa Maja

Turniej im. Krzysztofa Maja

3 września 2016 Wyłączono przez admin

W sobotę 28 sierpnia 2016 roku nasi najstarsi podopieczni wzięli udział w turnieju piłkarskim im. Krzysztofa Maja. Zagraliśmy na naturalnej murawie trawiastej – co było dla naszych zawodników dość „egzotycznym” wyzwaniem. Drużyna składająca się z zawodników rocznika 2003 i młodsi ostatni kontakt z piłką miała w trakcie obozu Beach Soccera nad morzem w połowie sierpnia. Mimo obaw o końcowy wynik chłopaki spisali się bardzo dobrze, nie odstając od swych rówieśników z innych zespołów, którzy na co dzień trenują na trawiastej murawie. Wszystkim zgromadzonym podobała się walka, nieustępliwość i zaangażowanie naszych milenijnych lwów. Ostatecznie zajęliśmy 4 miejsce w turnieju, doznaliśmy dwóch porażek,  raz poczuliśmy smak zwycięstwa oraz jedno spotkanie zremisowaliśmy.

Poniżej przedstawiamy wyniki spotkań:

APN Knurów – UKS MILENIUM Gliwice 2:1

UKS MILENIUM Gliwice – SPARTA Zabrze 0:1

MKS Zabrze Kończyce – UKS MILENIUM Gliwice 1:3

UKS MILENIUM Gliwice – AP Bielik 0:0

Podziękowania dla rodziców, którzy cały dzień wspierali naszych adeptów Beach Soccera w walce na trawiastej murawie.

Drużynę reprezentowali: Artur Dutkiewicz, Kacper Kosmal, Tomasz Zwadło, Benedykt Szostok, Łukasz Łoś, Mateusz Niesler, Oliwer Stawiński, Paweł Terelak, Michał Jędrzejewski, Dawid Szymczyk

GALERIA – TURNIEJ IM KRZYSZTOFA MAJA