V MIEJSCE ORLIKÓW W HLPZ!!!

V MIEJSCE ORLIKÓW W HLPZ!!!

18 lutego 2014 Wyłączono przez admin

Nasza najmłodsza drużyna „Freshman A” zakończyła udział w rozgrywkach Halowej Ligi Podokręgu Zabrze. Ostatecznie zajęliśmy piąte miejsce w grupie „A” z dorobkiem 11 pkt. Rywale strzelili nam 12 bramek a my zanotowaliśmy 10 trafień do siatki przeciwnika. Druga runda rozgrywek zaczęła się od szczęśliwego remisu 1:1 z drużyną LKS 35 Gierałtowice. Następnie grając chaotycznie i bez pomysłu musieliśmy uznać wyższość drużyny MKS Zaborze, przegraliśmy 0:3. Na zakończenie rozgrywek zmierzyliśmy się drużyna SWSM Promotor, pomimo widowiskowej gry i wielu 100% sytuacji przegraliśmy 1:0.

W poczynaniach naszych zawodników widać ogromne postępy, grupa Freshmanów trenuje zaledwie od czterech miesięcy a najważniejsze, że wszyscy świetnie się bawili i zdobyli cenne doświadczenie. Nie możemy zapomnieć o naszych kibicach, którzy najgłośniej ze wszystkich zgromadzonych wspierali naszą najmłodszą drużynę – wielkie dzięki !!! i liczymy na jeszcze więcej i jeszcze głośniej…

Już w sobotę walkę w lidze rozpoczną zawodnicy sekcji „Freshman B”, po czwartkowym treningu podany zostanie skład w jakim nasi podopieczni zagrają 22 lutego w Zabrzu Rokitnicy.

Wyniki meczy:

UKS Milenium – LKS 35 Gierałtowice 1:1
MKS Zaborze – UKS Milenium 3:0
UKS Milenium – SWSM Promotor 0:1