UDANY WEEKEND GLIWICKIEJ UKS-Y !!!

UDANY WEEKEND GLIWICKIEJ UKS-Y !!!

4 lutego 2014 Wyłączono przez admin

Milenijne Lwy bardzo udanie zadebiutowały w rozgrywkach Halowej Ligi Podokręgu Zabrze. Drużyna juniorów wygrała swoją grupę odnosząc trzy pewne zwycięstwa a zaznaczyć należy, że graliśmy w rozgrywkach seniorskich ze względu na dużą rozbieżność rocznikową naszych zawodników. Najmłodsi nasi podoopieczni czyli „Freshmani A” zanotowali w swoim debiutanckim turnieju w lidze orlików trzy zwycięstwa, remis oraz jedną porażkę. 16 lutego wystąpią w drugiej kolejce ligi halowej orlików z dużymi szansami na awans do turnieju głównego.

Poniżej prezentujemy wyniki spotkań.

SENIORZY:

UKS Milenium – FC Nam Się Nie Chce 4:3 (2:1)
Start Kleszczów – UKS Milenium 2:7 (1:4)
Slavia Ruda Śląska – UKS Milenium 0:6 (0:2)

1. UKS Milenium 9 17-5
2. FC NSNC 6 14-10
3. Slavia R. Śl. 3 6-12
4. Start Kleszczów 0 9-19

ORLIKI:

UKS Milenium – Czarni Pyskowice (05) 1:0
MKS Sośnicowice – UKS Milenium 1:1
APN Knurów – UKS Milenium 0:3
UKS Milenium – Amator Rudziniec 1:4
UKS Milenium – Kolejarz Gliwice (05) 3:2