10 drużyn zagra w VII edycji MBSC 2015

31 maja 2015 Wyłączono przez admin

Do dzisiejszego wieczora czekaliśmy na ostateczne potwierdzenie udziału drużyn w VII edycji Milenium Beach Soccer Cup 2015. Przypomnijmy, że już 20 czerwca na nową „Milenium Arenę” wybiegną beach soccerowcy z całej Polski. Impreza jak co roku zgromadzi rzesze sympatyków tej odmiany piłki nożnej z Gliwic i okolic. W kolejnej edycji wystąpi 10 drużyn – z czego bardzo się cieszymy !!! Stawkę uzupełniły następujące drużyny:  FRS JUBILO – drużyna futsalowa biorąca udział w rozgrywkach GLPNP 5, ORBITA – drużyna oparta na zawodnikach ekstraklasy futsalu oraz M-G LKS Zgoda Chodecz – drużyna Beach Soccera, która w tym roku wystąpi w rozgrywkach I ligi.

We wtorkowy wieczór 2 czerwca 2015  odbędzie się losowanie grup, najpóźniej w środę opublikujemy relację z losowania. Na szczegółowy terminarz rozgrywek musimy jednak poczekać do przyszłego tygodnia – powodem jest zakończenie ostatniej inwestycji na „Milenium Arenie”.

Ponownie zapraszamy wszystkich kibiców „kopanej na piasku” – nie zapomnijcie 20-21 czerwca 2015 roku – musicie być z nami !!!