HLPZ 2015 – terminarze i składy

4 lutego 2015 Wyłącz przez admin

7 lutego rozpoczniemy rywalizację w HLPZ, jako pierwsi swoje umiejętności zaprezentują „młodziki”, czyli trenujący w grupach Freshman B1 i B2. Dzień później w Sośnicowicach zobaczymy w akcji naszych najmłodszych podopiecznych w kategorii „Orlik” większość zespołu reprezentują 7 – latki. 15 lutego również w Sośnicowicach wystąpi nasza druga drużyna w kategorii „orlik” tym razem będą to Freshmani w wieku 8-9 lat. Obrońcy tytułu z ubiegłego roku swoje pierwsze mecze rozegrają 14 lutego, czyli I drużyna UKS Milenium.

Poniżej przedstawiamy składy oraz szczegółowe terminarze rozgrywek:

Młodziki, powołani zawodnicy: Benedykt Szostok, Jędrzejewski Michał, Witkowski Michał, Zwadło Tomasz, Mainka Dawid, Niesler Mateusz, Kosmal Kacper, Stawiński Oliwier, Sobel Tomasz, Terelak Paweł, Ciupka Jakub.

07.02.2015 terminarz młodziki – grupa I MŁODZIKI-07.02.2015-HALA-PYSKOWICE.pdf (246 pobrań)

Orliki, powołani zawodnicy UKS Milenium I: Maksymilian Szczepaniak, Maksymilian Biela, Tobiasz Roesner, Żurek Adam, Kura Patryk, Ciupka Piotr, Ulczok Adam, Łoś Radek, Stasiu Kozieł, Alex Kaczmarczyk.

08.02.2015  terminarz orliki – grupa I ORLIKI-8.02.2015-HALA-SOŚNICOWICE-UKS-MILENIUM-I.pdf (218 pobrań)

I drużyna UKS Milenium: Dawid Burzawa, Marcin Sklorz, Marek Gajda, Mateusz Wardziński, Kamil Majkowski, Wojciech Żur, Dawid Matuszek, Mateusz Kiklaisz, Jakub Karmański, Marcin Łatkowski,  Michał Dendzik, Patryk Nowak.

14.02.2015 terminarz I drużyna – I-DRUŻYNA-UKS-MILENIUM-14.02.2015-HALA-SOSNICA.pdf (256 pobrań)

Orliki, powołani zawodnicy UKS Milenium II: Jasiński Tymon, Jasiński Leon, Kiklaisz Kuba, Nitarski Michał, Jakubowski Szymon, Radzki Karol, Kalla Adam, Szumilas Remigiusz, Mainka Kamil, Masiarek Wojtek, Kamil Biołus, Kasperowicz Kacper.

15.02.2015  terminarz orliki – grupa IV ORLIKI-15.02.2015-HALA-SOŚNICOWICE-UKS-MILENIUM-II.pdf (215 pobrań)

Serdecznie zapraszamy rodziców i sympatyków klubu do gorącego dopingu naszych podopiecznych !!!