KIEŁPINO CUP 2017

18 listopada 2017 Wyłączono przez admin

Pozostało kilka godzin do pierwszego gwizdka turnieju dla rocznika 2002 i młodsi. Drużyna UKS MILENIUM Freshman G wybrała się na Kaszuby by rywalizować w turnieju Kiełpino CUP 2017. To kolejny etap przygotowań do eliminacji Mistrzostw Polski w futsalu dla kategorii wiekowej U-14.

Naszymi przeciwnikami będą drużyny DZIERŻĄŻNO, GKS ŻUKOWO, KORONA ŻELISTRZEWO. Liczymy na dobry wynik ale ważniejsza jest dobra gra i realizacja wszystkich założeń wypracowanych na treningach.

Zanim dotarliśmy do Kiełpina odwiedziliśmy Bałtycką plażę w Sopocie. Pogoda dopisała – słońce, morze i piasek, przez chwilę poczuliśmy delikatny powiew Beach Soccera, szkoda tylko, że do sezonu letniego pozostało tak wiele miesięcy.