Przebudowa boiska

19 września 2014 Wyłączono przez admin

Dzisiaj możemy oficjalnie poinformować wszystkich naszych sympatyków – po sześciu latach istnienia „Milenium Arena” zmieni swoje oblicze!!! Łza się w oku kręci, gdy patrzymy na nasz obiekt, sześć lat strzeliło jak z bicza, przez te sześć lat mieliśmy przyjemność gościć na naszej piaskowej murawie Reprezentację POLSKI PFBS, najlepsze drużyny w kraju, drużyny z Niemiec oraz Luksemburga. To tutaj organizowano wiele imprez o randze lokalnej, miejskiej, ogólnopolskiej. Na tym obiekcie „zrodziła” się drużyna, która w 2014 roku wywalczyła jakże upragniony tytuł młodzieżowych Mistrzów Polski w Beach
Soccer 2014.
Tysiące godzin treningów, miliony litrów potu wylane w piach, poświęcenie przy budowie tego obiektu, zaangażowanie społeczności lokalnej, rodziców, dyrekcji szkoły, sponsorów i ludzi dobrej woli sprawiło, że powstał klub oraz obiekt, o którym głośno zrobiło się w całej Polsce a za sprawą dwóch Reprezentantów Polski w Beach Soccer (Dawid Burzawa, Marek Gajda) usłyszała o nas cała Beach Soccerowa Europa.
Dzisiaj o 7.00 skończył się pewien etap – koparki agresywnie wtargnęły na plac,na którym jeszcze wczoraj grano i trenowano Beach Soccera. Powstaje całkiem „nowa” Milenium Arena do gry w Beach Soccera.
Na wiosnę znów zacznie się Beach Soccerowy szał – już nie możemy się doczekać!!!