MINI MILENIUM BEACH SOCCER CUP 2018 – ROCZNIK 2010 I 2011

MINI MILENIUM BEACH SOCCER CUP 2018 – ROCZNIK 2010 I 2011

21 maja 2018 Wyłączono przez admin

W sobotni poranek rozpoczął się największy w Polsce cykl turniejów Beach Soccera pn: Mini Milenium Beach Soccer Cup 2018. W akcji zobaczyliśmy 14 drużyn w dwóch kategoriach wiekowych: U-7 oraz U-8. W początkowej fazie turnieju nie rozpieszczała nas pogoda, mimo chłodu dzieciaki świetnie się bawiły nie przejmując się jesienną aurą. Słońce które pojawiło się nad „Milenium Areną” najbardziej rozgrzało liczną grupę kibiców wszystkich przyjezdnych drużyn. Słońce, muzyka, żywiołowo reagujący kibice oraz ogromne poświęcenie i walka o każdą piłkę młodych zawodników – tak w kilku słowach można opisać to co działo się 19 maja na naszym plażowym obiekcie.

Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal, wynik był sprawą drugorzędną. Rodzice oraz ich pociechy z uśmiechem na twarzy opuszczali imprezę, zapowiadając że z przyjemnością ponownie wrócą na Milenium Arenę.

Drużyny biorące udział w turnieju: UKS MILENIUM Gliwice, AP Piłkomania, GWAREK Zabrze, Promotor Zabrze, JUVENTUS Piekary Śląskie,  KOLEJARZ Gliwice.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy pomagali w przebiegu i organizacji Mini Milenium Beach Soccer Cup 2018 dla roczników 2010 i 2011.

Zapraszamy do galerii:

GALERIA MMBSC 2018 – ROCZNIK 2010

GALERIA MMBSC 2018 – ROCZNIK 2001