12 MINUT TO ZA MAŁO !!!

6 grudnia 2017 Wyłączono przez admin

Z wielkim nadziejami i marzeniami pojechaliśmy walczyć w turnieju eliminacyjnym MMP w Futsalu w kategorii U-14 do Bielska Białej. Mecze kontrolne przed turniejem nie napawały optymizmem, mimo to jechaliśmy nastawieni optymistycznie. Pierwszy mecz turnieju eliminacyjnego rozegraliśmy z gospodarzem REKORDEM Bielsko – Biała. Przeciwnik z najwyższej półki znany z futsalowych „salonów”. Przez 12 minut meczu graliśmy jak równy z równym. Nasza gra w defensywie rozbijała atak za atakiem a jeśli coś poszło nie tak na  posterunku był zawsze nasz bramkarz „ŁOSIU”. Niestety w 13′ tracimy bramkę i wszystko co funkcjonowało do tej pory zmienia się w dotkliwą porażkę, przegrywamy z Rekordem 5:0.

Kolejne spotkanie które miało być o wiele łatwiejsze i miało nas przybliżyć do walki w barażach o awans do MMP w Futsalu U-14 po mimo dobrego początku okazało się totalna kompromitacją. Drużyna po stracie dwóch bramek załamała się i do końca spotkania nie potrafiła odwrócić losów spotkania. Przegrywamy ostatecznie 5:3

Mecz z MKS Trzebinia był dla milenijnych Lwów grą o honor, przeciwnik natomiast walczył o baraże i zdecydowanie wypunktował gliwicka UKS-ę. Ulegliśmy wysoko bo aż 7:0.

Mimo słabszego okresu grupy Freshman G (rocznik 2003 i młodsi) nadal ostro trenujemy i wierzymy, że już niebawem drużyna zacznie grać zdecydowanie lepiej co da nam jeszcze większego „powera” do większego zaangażowania i ciężkiego treningu.

Zobaczcie jak wyglądała rywalizacja: EMMP w FUTSALU 2018 – BIELSKO BIAŁA